Θέσεις εργασίας:

Σύμβουλος πωλήσεων επιχειρηματικού λογισμικού (ERP, CRM)

Βασικά καθήκοντα:

  • Παραλαβή μηχανογραφικών απαιτήσεων, παραμετροποίηση εφαρμογών Pylon platform (EpsilonNet), εκπαίδευση χειριστών και παροχή υπηρεσιών υποστήριξης τελικών χρηστών εμπορικών επιχειρήσεων και λογιστικών γραφείων.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Τουλάχιστον 2ετή εμπειρία στον τομέα των πωλήσεων εφαρμογών λογισμικού (ERP, CRM)
  • Πολύ καλή γνώση των Επιχειρησιακών Διαδικασιών ( Οικονομική Διαχείριση, Εμπορική Διαχείριση, CRM)

Microsoft.NET / SharePoint Developer

  • Ανάπτυξης Business Solutions  σε πλατφόρμες Βασικά στοιχεία είναι η ανάπτυξη εφαρμογών .Net και λύσεις SharePoint  intranet portals. Η συγκεκριμένη θέση περιλαμβάνει εργασία σε έργα πελατών μας στα πλέον προηγμένα τεχνολογικά εργαλεία(Microsoft SharePoint, PowerApps, Flow, Forms), βασισμένα σε  μεθοδολογίες  Agile Project Management.

  • Άριστη γνώση ανάπτυξης εφαρμογών με τη χρήση Microsoft .NET Framework.
  • Web Technologies: C#, jQuery, HTML5, XML, Json
  • Πολύ καλή γνώση Microsoft SQL Scripting & Administration

Τεχνικός Η/Υ δικτύων και VOIP τηλεπικοινωνίων

  • Σχεδιασμό, παραμετροποίηση και παρακολούθηση της εύρυθμης λειτουργίας εταιρικών δικτιών υπολογιστών και VOIP τηλεφωνίας.

  • Άριστη γνώση λειτουργικών συστημάτων Microsoft (windows 10, windows Server )
  • Γνώση Cloud τεχνολογιών Microsoft Azure
  • Άριστη γνώση δικτυών Η/Υ (routing, firewall, VPN)
  • Εμπειρία στο σχεδιασμό και ανάλυση Windows Domain
  • Προϋπηρεσία 1 τουλάχιστον έτους σαν τεχνικός Η/Υ - δικτυών
  • Αποτελεσματική διαχείριση χρόνου, συνέπεια και υψηλό αίσθημα ευθύνης

Διεύθυνση γραφείων:

Λεωφόρος Ιασωνίδου 7,
Ελληνικό, T.K.167 77,
Ελλάδα

Τηλέφωνικό Κέντρο: 210 67 54 610
Φάξ: 210 67 55 390

Γενικές πληροφορίες: infolib@infolib.gr
Τμήμα Προσωπικού: hr@infolib.gr